fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: DevDay 2014, it’s alive!


21.05.2014

Stało się: od wczoraj działa strona tegorocznego dewdeja! Idźcie tam, chłońcie, zapiszcie się do newslettera i czekajcie. A może będzie wam dane.

Póki co zapraszam do lektury wszystkich moich postów na temat tego megawydarzenia: tag devday. Doczekać się nie mogę, też się nie móżcie doczekać. Będzie awesome!

Do zobaczenia we wrześniu! Chyba że chłopaki nie przyjmą mojego zgłoszenia, ale wtedy i tak przyjadę i coś spsocę;).

BTW, jak przy DevDay rok temu i WeBuildStuff dwa lata temu, tak i tym razem na samą wieść o konferencji zapał do blogowania mnie schwycił. A więc, without furder adu, po prostu… do jutra!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również