Wednewsday: książki z Manning za pół-darmo!

8

Wydawnictwo Manning Publications zaserwowało nam całkiem miłą niespodziankę na dzień Św. Patryka. W oparach Guinessa można wejść na ich stronę, wpisać kod wm031714 w polu “Promotional Code” i… dostać 45% rabatu na wszystkie książki!

Save 45% on everything! Just enter wm031714 in the Promotional Code box when you check out. Offer applies to your entire purchase–eBook, pBook, or MEAP. Expires March 25. Only at manning.com.

Informację o tym dostałem na maila, dziwne że nie ma o tym nigdzie na stronie wydawnictwa. Link do kampanii: tu.

Elegancko! Promocja, jak napisane wyżej, trwa do 25 marca.

Udanych zakupów!

Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

8 Comments

 1. KrzysztofB on

  packtpub.com od jakiegoś tygodnia dawał po kilka książek ze zniżką 50%. Teraz rzucili wszystko w promocji 2 za 1

 2. tego typu znizki sa caly czas – nie tylko dla Manning, ale takze O’Reilly. Nawet, przed 17 kwietnia, byly znizki 50%.

  Z Mannings, to te 50% powoduje, ze dostawa jest darmo jak sie zamawia drukowane wersje (ktore zawieraja ebook).

 3. Po zapisaniu się na newsletter Manninga codziennie będziemy otrzymywać kody promocyjne na wybraną książkę. Od czasu do czasu przychodzi 50% na MEAPs albo wszystkie pdfy.

 4. Dzięki wszystkim za info o promocjach! Najpierw zamieniłem jedną książkę którą akurat czytam w pdf na oryginalną. Wersje pdf książek technicznych tragicznie się czyta jeśli zawierają zdjęcia i wykresy na kindle :/ Następnie dorzuciłem do kolekcji na czytniku kolejne dwie pozycje od oreilly !
  Jak dla mnie super oferty dzięki którym mogę stać się legalniejszy ;)

 5. Robert Skarżycki on

  Jakby co, to niby jest 26 marca, ale kod promocyjny na stronie manning.com najwyraźniej dalej działa…