fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Dwie ostatnie randki z Nancy


09.01.2014

Tak tak, zarówno Nancy jak i ja nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Jednak co za dużo to niezdrowo, więc rzucimy się na siebie przed szerokim zacnym gronem już tylko dwukrotnie.

Pierwsza publiczna randka odbędzie się bardzo niedługo, bowiem 24 stycznia (piątek) w Krakowie. Po więcej informacji zapraszam na stronę cyklicznego eventu, w ramach którego będę miał przyjemność do KRK zawitać, czyli HackKRK (http://hackkrk.com).

Randka kolejna, i zarazem ostatnia, to grupa .NET we Wrocławiu. Tam zjawimy się 18 lutego aby w wielkim stylu;) zakończyć nasz obejmujący w sumie aż 6 wystąpień tour. I znowu po szczegóły odsyłam “gdzie indziej”, tym razem na stronę grupy: http://www.meetup.com/wrocnet/.

Do miłego zobaczenia!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Michalina
Michalina

Czekam na relację :)
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli dodam Cię do mojej listy najlepszych blogów o reklamach: http://najlepsze-blogi-reklamowe.blogspot.com/
Będzie łatwiej znaleźć Twój blog. Pozdrawiam, Michalina.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również