fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Randewu z Nancy w Łodzi i Białymstoku


31.10.2013

O “legendarnym piątku” ;) , 25.10.2013, rozpisał się już Gutek. Zgadzam się z nim w 100%: był to wyjazd po prostu wypasiony. Obaj prowadziliśmy tego wieczora gościnne sesje na łódzkiej grupie .NET, i obie były spoko:). Ja w każdym razie poprowadziłem najlepszą sesję w swoim krótkim prelegenckim życiu. Miało na to wpływ bardzo wiele czynników: świetna atmosfera, sala wypchana ludźmi po sufit, miła podróż (jechaliśmy samochodem 5-osobową ekipą)… Super. Dzięki organizatorom za zaproszenie i opiekę oraz wszystkim obecnym za przybycie. Jak również za fajne after-party, które nam się do ok 3 rano przeciągnęło:).

Apel swój jeszcze ponownie powtórzę: give us more feedback:). Obu nam bardzo zależy na poznaniu Waszego zdania na temat wystąpień – zarówno dobrych, jak i złych (nawet bardziej) stron tak naszego “prelegenckiego warsztatu”, jak przedstawianego materiału. Zatem komentujcie, tu czy u Gutka czy na stronie wydarzenia czy na maila czy na twitterze czy na fejsie – nieważne gdzie!

A teraz dalej: ciąg dalszy nastąpi! Już w najbliższą środę, 6 listopada, ponownie zabiorę chętnych na randkę z Nancy. Tym razem w moim rodzinnym Białymstoku, w siedzibie firmy DevCore.NET. Rejestrować się można na CodeGuru (dla zarejestrowanych browar gratis!), a więcej info opublikowały devcory na swoim fejsie:

Zapraszam! Może znowu będzie fajnie.

A co będzie dalej z całym tym społecznościowo-prelegencko-grupowo-konferencyjnym zamieszaniem z mojej strony – o tym pewnie jeszcze więcej niedługo.

Notify of
Piotr
Piotr

Szkoda, że takie spotkania są organizowane w środku tygodnia. Mam nadzieję, że będą dostępne materiały z wykładów. Apropos spotkania z 6.11, jest tam wykład dotyczący edytora VIM!? Da się w ogóle używać VIM-a w połączeniu z .NET/C#? Jakie są zalety takiego połączenia?

Robin
Robin

Zdążyłem, znalazłem, kanapkę zjadłem z wodą bo niestety samochodem :) Prelekcje mi się podobały. VIM – kiedyś ogarniałem i może faktycznie, jeśli ktoś już pozna trochę więcej niż podstawy to jest zaVIMowany na śmierć i chce lodówkę otwierać za pomocą :e :) Nie wyobrażam sobie jednak tego narzędzia do projektowania WinForms :) Jednakowoż wrzucam sobie jako temat do odświeżenia bo na pewno narzędzie warte żeby je znać, no i rączki są zawsze tam gdzie trzeba ;) Co do Nancy – słyszałem wcześniej, ale jakoś nie miałem śmiałości podotykać :P Maciek, twoje uczucie jakim pałasz do niej bardzo mnie przekonało. Co… Read more »

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również