Powtórka z DevDay?

4

Tytuł posta jest “nieco” na wyrost, ale uwagę powinien przykuć, więc git;).

O co się rozchodzi się? Otóż w piątek, 25 października roku bieżącego, odbędzie się spotkanie łódzkiej grupy .NET. A po nim – pewnie jakieś after-party. Spotkać będzie można, mam nadzieję, głównych dobrych ludzi odpowiedzialnych za DevDay, czyli Rafała i Michała.

Mało?
Zatem oprócz tego w ramach bonusowych atrakcji będzie można posłuchać dwóch ciekawych wystąpień. Wraz z Gutkiem postanowiliśmy tam wspólnie zawitać i swój warsztat prelegencki podszlifować. Oglądając moją prezentację będzie można wybrać się na “Randkę z Nancy“. Tak mnie sesja @TheCodeJunkie podinspirowała, że zapragnąłem też gdzieś pojechać i o Nancy właśnie pogadać.
Gutka temat niby znam, ale wolę się za niego nie chwalić.

Dalej mało?
Dodatkowym punktem mobilizacyjnym może być konferencja Mobilization – event odbywający się raptem dzień później, w sobotę 26 października, również w Łodzi. Jeżeli więc ktoś planuje udział w konferencji to może warto rozważyć przyjechanie już w piątek w celu .NETowej integracji?

Zapowiada się wesoło! Zapraszamy zarówno ziomali z Łodzi, jak i innych miast i wioch. C’mon, w drogę!

Nie znam jeszcze ani godziny ani miejsca naszego piątkowego spotkania, ale prawdopodobnie więcej informacji pojawi się w swoim czasie na stronie grupy lub jej twitterze.

Do zoba!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

4 Comments

  1. Zapraszamy, zapraszamy :)
    Osobiście to jestem bardzo rad, że Łódź pomału rośnie w siłę jeśli chodzi o potencjał developerski, i wreszcie zaczynamy się pokazywać :)
    Ciekawe co z tego wyjdzie w przyszłości :)

  2. Warszawa tez kiedyś była silna, ale Maciek wziął i wyjechał ;)