fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: dotnetconf.pl


04.09.2013

Parę miesięcy temu miała miejsce wirtualna konferencja dotnetConf. Zorganizował ją między innymi Scott Hanselman, opisując później w jaki sposób doszło to wszystko do skutku.

Trochę później dostałem zaproszenie wystąpienia na… takiej samej konferencji, tyle że dziejącej się w naszym dobrym, polskim, dotnetowym internecie! Zaproszenie przyjąłem i już niedługo będziemy się mogli spotkać online, gdzie mówić będę o (a jakże!) testach jednostkowych.

Ale ciekawych rzeczy będzie więcej, niektórych sesji sam nie mogę się wręcz doczekać. Po szczegóły odsyłam na stronę konferencji, a szczególnie podstronę agendy i przedstawienie prelegentów.

Do e-zobaczenia 12 października! To może być naprawdę coś bardzo fajnego, zatem wielki szacun dla organizatorów.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Żabol
Żabol

Znów ten sam temat.. zlituj się koleś.

Dżon
Dżon

Jak się zna na temacie to niech gada :)
Na pewno jeszcze nie wszyscy słyszeli, np ja…

Kreska
Kreska

Procent +1 ^^

tekkno
tekkno

Rozni ludzie w odmienny sposob chlona wiedze, ucza sie, przekazuja wiedze.
Jak by to powiedzial tybetanski guru “Kropla drazy skale”.
Trzeba sluchac wielu wypowiedzi, bo czasem dopiero w tej kolejnej wylapujemy cos co zmienia wszystko.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również