fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: dołącz do polskich programistów .NET na facebooku!


29.05.2013

Kilkanaście dni temu Paweł Klimczyk założył na Facebooku grupę “.NET Developers Poland”. Początkowo nie wiedziałem po co komu taki twór, ale okazało się, że jest to ciekawa inicjatywa która zdecydowanie może być przydatna. Tamtejsze dev-ziomy pomogły mi na przykład wybrać laptopa, podyskutowaliśmy też o klawiaturach, dodatkowo można natknąć się na interesujące ogłoszenia, linki i zwyczajnie popisać o .NET czy po prostu “programowaniu w ogóle”.

Póki co grupa liczy niecałe 100 członków, a przecież jest nas na pewno więcej. Nie czekaj, dołącz do polskich programistów .NET na fejsie: https://www.facebook.com/groups/154009054780458/.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Pawel Klimczyk
Pawel Klimczyk

Dzieki temu postowi, grupa rozrosla sie o 100% :)
Dziekuje.

coffeina
coffeina

Inicjatywa jest słuszna i należy ją popierać :)

msm
msm

Niestety – w końcu mam powód żałować nieposiadania konta na Facebooku :(

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również