fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: We Actually Build Stuff 2013


27.03.2013

Nie dalej jak przedwczoraj na spotkaniu lubelskiej grupy Java wystąpił Greg Young (wow, nie ?). Wcześniej zapowiadał na Twitterze, że przy tej właśnie okazji ogłosi oficjalnie swoje plany odnośnie tegorocznej edycji konferencji We Actually Build Stuff…

I stało się:). “Oficjalne”, aczkolwiek niepotwierdzone jeszcze nigdzie w postaci konferencyjnej strony online, info głosi: We Actually Build Stuff 2013 odbędzie się w dniach 9-11 grudnia (3 dni, sic!), oglądać będzie można 50 speakerów (sic!!), a wszystko to za 400 euro (sic!!!).

Ludu, masakra, mam nadzieję że i w tym roku uda mi się pojechać, bo ostatnio było przednio (o czym zresztą pisałem ołotuło: “Relacja z konferencji We Actually Build Stuff, Wilno, 30-11-2012“).

Powyższa informacja zaciągnięta z Twittera od ludzi obecnych na spotkaniu z Gregiem: @piotrbuda i @orientman.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Piotr Buda
Piotr Buda

Greg wspominał, że więcej info będzie na http://buildstuff.lt/, ale na razie tam jeszcze nic nie ma. Rejestracja też pewnie rozpocznie się na dniach.

Ogólnie będzie kilka ścieżek, ale nie chciał za bardzo zdradzać szczegółów :)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również