Wednewsday: We Actually Build Stuff 2013

2

Nie dalej jak przedwczoraj na spotkaniu lubelskiej grupy Java wystąpił Greg Young (wow, nie ?). Wcześniej zapowiadał na Twitterze, że przy tej właśnie okazji ogłosi oficjalnie swoje plany odnośnie tegorocznej edycji konferencji We Actually Build Stuff…

I stało się:). “Oficjalne”, aczkolwiek niepotwierdzone jeszcze nigdzie w postaci konferencyjnej strony online, info głosi: We Actually Build Stuff 2013 odbędzie się w dniach 9-11 grudnia (3 dni, sic!), oglądać będzie można 50 speakerów (sic!!), a wszystko to za 400 euro (sic!!!).

Ludu, masakra, mam nadzieję że i w tym roku uda mi się pojechać, bo ostatnio było przednio (o czym zresztą pisałem ołotuło: “Relacja z konferencji We Actually Build Stuff, Wilno, 30-11-2012“).

Powyższa informacja zaciągnięta z Twittera od ludzi obecnych na spotkaniu z Gregiem: @piotrbuda i @orientman.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

2 Comments

  1. Piotr Buda on

    Greg wspominał, że więcej info będzie na http://buildstuff.lt/, ale na razie tam jeszcze nic nie ma. Rejestracja też pewnie rozpocznie się na dniach.

    Ogólnie będzie kilka ścieżek, ale nie chciał za bardzo zdradzać szczegółów :)