fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: oficjalna data DevDay 2013 i… inne konferencje


20.03.2013

Jakiś czas temu strona http://devday.pl/ zmieniła swe dotychczasowe oblicze i zaistniała na niej piękna informacja: “20th September 2013, Kraków”. Jeżeli ktoś nie był na ubiegłych edycjach (jak ja, ciotex) to niechaj koniecznie rezerwuje sobie termin i już od dziś daje na tacę, żeby załapać się na wejściówkę. A jeżeli ktoś był to na pewno od dawna to robi.

@rek wyszedł z ciekawą inicjatywą i uruchomił licznik: http://itsalmo.st/#devday_0nowb . Wesoło to nie wygląda niestety bo czasu dzielącego nas od tej imprezy jeszcze cała masa, ale z każdą chwilą się do niej zbliżamy.

Dodatkowa ciekawostka: zespół CodingTV uruchomił stronę z datami kilku konferencji mogących potencjalnie zainteresować polskiego .netowca: http://codingtv.pl/konferencje/. Idea zacna, mam nadzieję że się rozwinie i będzie punktem referencyjnym dla “kogoś chcącego pojechać gdzieś kiedyś”.

Do zobaczenia tam! Albo gdzieś indziej…

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
@rek

warto jeszcze wspomnieć, że Greg Young na twitterze zapowiedział, że tegoroczna we actually build stuff będzie gościła 30 wykładowców. Warto śledzić jak się sprawy potoczą :)

rafek

:D

@rek

odgrzebałem twitta, rzeczywiście 50 :O to jeszcze lepiej chociaż z drugiej strony będzie trzeba wybierać :D

arekor
arekor

Co masz na myśli pisząc, że Greg będzie w Lublinie? Masz może więcej szczegółów?

Łukasz K.

Termin zarezerwowany! Już teraz nie mogę się doczekać tego wydarzenia.
Poprzednia edycja zaiste zacnie wypadła. Polecam wszystkim.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również