Wednewsday: oficjalna data DevDay 2013 i… inne konferencje

8

Jakiś czas temu strona http://devday.pl/ zmieniła swe dotychczasowe oblicze i zaistniała na niej piękna informacja: “20th September 2013, Kraków”. Jeżeli ktoś nie był na ubiegłych edycjach (jak ja, ciotex) to niechaj koniecznie rezerwuje sobie termin i już od dziś daje na tacę, żeby załapać się na wejściówkę. A jeżeli ktoś był to na pewno od dawna to robi.

@rek wyszedł z ciekawą inicjatywą i uruchomił licznik: http://itsalmo.st/#devday_0nowb . Wesoło to nie wygląda niestety bo czasu dzielącego nas od tej imprezy jeszcze cała masa, ale z każdą chwilą się do niej zbliżamy.

Dodatkowa ciekawostka: zespół CodingTV uruchomił stronę z datami kilku konferencji mogących potencjalnie zainteresować polskiego .netowca: http://codingtv.pl/konferencje/. Idea zacna, mam nadzieję że się rozwinie i będzie punktem referencyjnym dla “kogoś chcącego pojechać gdzieś kiedyś”.

Do zobaczenia tam! Albo gdzieś indziej…

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

8 Comments

 1. warto jeszcze wspomnieć, że Greg Young na twitterze zapowiedział, że tegoroczna we actually build stuff będzie gościła 30 wykładowców. Warto śledzić jak się sprawy potoczą :)

 2. @rek,
  Z tego co kojarzę to zapowiadał nawet 50 prelegentów:). I miał to oficjalnie ogłaszać w Lublinie w tym tygodniu, ale nic o tym jeszcze nie słyszałem.

 3. odgrzebałem twitta, rzeczywiście 50 :O to jeszcze lepiej chociaż z drugiej strony będzie trzeba wybierać :D

 4. Co masz na myśli pisząc, że Greg będzie w Lublinie? Masz może więcej szczegółów?

  • Piotr Karczmarz on

   Informacja potwierdzona ! Greg Young w Lublinie 25 marca (najbliższy poniedziałek). Zapraszamy wszystkich z okolicznych mniejszych i większych wiosek ;) Z Warszawy jedzie się samochodem ok. 2,5h.

   Najnowsze info na grupie lubelskiego JUGa https://groups.google.com/forum/?fromgroups=#!topic/lublin-jug/v6MyqDv-mEs

   Miejsce:
   Wydział Elektryczny Politechniki Lubelskiej (budynek naprzeciw Sport-Pubu)
   Aula Numer 201 (I piętro)

   Temat: “Event Sourcing concept” , Start o godz. 19:00

 5. Termin zarezerwowany! Już teraz nie mogę się doczekać tego wydarzenia.
  Poprzednia edycja zaiste zacnie wypadła. Polecam wszystkim.