fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

O claims na WG.NET


22.02.2013

W najbliższy czwartek zjadę sobię do stolicy coby na spotkaniu WG.NET poopowiadać o claimsach. Wraz ze mną prowadzić widzów przez te tereny będzie Tomek Onyszko.

Dokładny czas 28.02, godzina 18.00. Dokładne miejsce: sala 328 Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 75.

A więcej informacji na stronie WG.NET: http://www.wg.net.pl/aktualnosci/zaproszeniena61spotkaniewgnet.

Zapraszam(y)!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Sebastian
Sebastian

Super, świetna informacja ! Będę na pewno :)

Bogusz
Bogusz

Ja też pewnie wpadnę ;)

lukasz
lukasz

bedzie dostepne nagranie?

Artur
Artur

Wybieram się.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również