fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: darmowy stuff od Telerika


20.02.2013

Od niedawna próbuję wprowadzać w życie nawyk słuchania podcastów. Miałem spory problem ze znalezieniem na to czasu, aż w końcu mnie olśniło: zamiast do snu puszczać sobie tvn24 albo muzykę, puszczam podcasty właśnie! Co prawda w ten sposób słucham max kwadrans dziennie, ale lepiej tak niż wcale, coś z tego w głowie i tak zostaje – i jak jest ciekawy to następnego dnia mogę kontynuować.

But I digress…

Ostatnio podczas słuchania dotnetrocks w uszy me wpadła informacja o akcji organizowanej przez Telerika: specjalnie dla słuchaczy tej audycji udostępnili całkiem sporo swoich narzędzi całkowicie za darmo. Będę tym razem echem prowadzących i zasięg newsa powiększę: wnijdźcie w URLa http://www.telerik.com/freestuff aby za darmo ściągnąć kontrolki i narzędzia wspomagające pracę programistów. Co do jakości niektórych produktów tej firmy można by dyskutować, ale mądra zasada mówi: jak dają – bierz, jak biją – sp… uciekaj.

Enjoy!

0 0 votes
Article Rating
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr S
11 years ago

Nice.
I also recommend Hanselman minutes of Scott Hanselman: http://www.hanselminutes.com/
A really good stuff :D .

klm
klm
11 years ago

Z drugiej strony mozna powiedziec, ze w ten sposob Telerik sie reklamuje. Dostajesz liba za free, a jezeli czegos nie ma to myslisz “Telerik” i ……. kupujesz drugiego liba od Telerika, ktory ma to cos.

Pawel Sawicz
11 years ago

Uzywałem chwile, i bez polotu, wiadomo free…swojego czasu dostałem od nich za darmo pełną licencje na Team Pulsa. Napisalem że jestem studentem ble ble ble… a oni odpisali że chetnie mi dadza za darmo licencje w zamian jak bede gdzies pracował żeby ich zareklamować albo umówić spotkanie.

zabanet
zabanet
11 years ago

Dzięki Maćku. Właśnie dzisiaj potrzebowałem na gwałt narzędzia do dekompilacji i przypomniałem sobie ten post. Ściągnąłem JustDecompile i spełnił swoje zadanie w 100% :). Może i trochę mu do Reflectora brakuje, ale darowanemu koniowi…
I jeszcze tak od czapy. Jakbyś kiedyś jeszcze ewangelizował w temacie gita, to może uznasz za stosowne polecić ten lynk: http://pcottle.github.com/learnGitBranching/
Nie ujmując nic Twoim tutorialom, dopiero po tym poczułem się w gicie w miarę pewnie ;)
Wiadomo, jeden obraz mówi za 1000 słów (w tym przypadku są to animowane obrazy, które reagują na komendy, więc spokojnie można to podbić do 10 000 słów ;). Polecam wszystkim git-żółtodziobom.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również