Wednewsday: 4Developers 2013

7

12 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji dla programistów: 4Developers. Na żadnej z poprzednich nie miałem okazji być, i szczerze mówiąc nie bardzo się nawet orientowałem “co to”. Ale ze strony wynika, że można się spodziewać interesującego wydarzenia.

Do 13 marca można zgłaszać propozycje prelegentów: Call For Papers (nawigacja na stronie jest, lekko to ujmując, “taka se” – jeśli sama się nie “przeskroluje” w dół to trzeba to zrobić ręcznie). Tzn informacji trzeba dostarczyć dość sporo, więc zgłosić można raczej tylko siebie;).

Skala przedsięwzięcia i planowana liczba uczestników (max 50 osób na jednej ścieżce) wydaje mi się odpowiednia do mojego aktualnego prelegenckiego warsztatu. Czas więc noworoczne pseudo-postanowienie w życie wprowadzić. Sam próbuję szczęścia i zgłosiłem się z zamiarem poopowiadania o testach jednostkowych w .NET. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może się tam spotkamy?

Czy ktoś się wybiera? Albo był w latach ubiegłych i podzieli się wrażeniami?

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

7 Comments

  1. Ja się wybieram, jeśli przejdę przez CFP. Jeśli nie, to raczej się nie wybiorę. Byłem na 4D jak było w Krakowie, wtedy próbowało być alternatywą dla C2C, na czym moim zdaniem poległo. Ja ogólnie jestem mocno sceptyczny do tegorocznego pomysłu z ilością ścieżek, ale cóż, zobaczymy. Powodzenia na CFP.

  2. leszcz,
    Thx, i wzajemnie. Ja podobnie – pojadę jako prelegent, ale jako uczestnik pewnie niekoniecznie… chociaż zależy jakie sesje zostaną finalnie wybrane.

  3. Wybieram się jako słuchacz. Jak dotąd opuściłem tylko zeszłoroczną edycję i nie żałuję ani wydanych pieniędzy ani czasu który poświęciłem na te konferencje.

  4. ql, trzymam kciuki, zdziwilbym sie jakby Ciebie nie wzieli :) no i jak bedziesz juz cos wiedzial, dawaj znaka to sie zapisze na konf ;)

  5. Wojtek,
    Cool, dobrze wiedzieć, jak czytałem relacje z ubiegłych lat to opinie były raczej podzielone.

  6. Właśnie się zapisałem. Nawet jeśli to nie 1-sza liga, to nie mam daleko i nie jest drogo. Trzymam kciuki za CFP.