fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: 4Developers 2013


06.02.2013

12 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji dla programistów: 4Developers. Na żadnej z poprzednich nie miałem okazji być, i szczerze mówiąc nie bardzo się nawet orientowałem “co to”. Ale ze strony wynika, że można się spodziewać interesującego wydarzenia.

Do 13 marca można zgłaszać propozycje prelegentów: Call For Papers (nawigacja na stronie jest, lekko to ujmując, “taka se” – jeśli sama się nie “przeskroluje” w dół to trzeba to zrobić ręcznie). Tzn informacji trzeba dostarczyć dość sporo, więc zgłosić można raczej tylko siebie;).

Skala przedsięwzięcia i planowana liczba uczestników (max 50 osób na jednej ścieżce) wydaje mi się odpowiednia do mojego aktualnego prelegenckiego warsztatu. Czas więc noworoczne pseudo-postanowienie w życie wprowadzić. Sam próbuję szczęścia i zgłosiłem się z zamiarem poopowiadania o testach jednostkowych w .NET. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może się tam spotkamy?

Czy ktoś się wybiera? Albo był w latach ubiegłych i podzieli się wrażeniami?

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
leszcz

Ja się wybieram, jeśli przejdę przez CFP. Jeśli nie, to raczej się nie wybiorę. Byłem na 4D jak było w Krakowie, wtedy próbowało być alternatywą dla C2C, na czym moim zdaniem poległo. Ja ogólnie jestem mocno sceptyczny do tegorocznego pomysłu z ilością ścieżek, ale cóż, zobaczymy. Powodzenia na CFP.

Wojtek(szogun1987)

Wybieram się jako słuchacz. Jak dotąd opuściłem tylko zeszłoroczną edycję i nie żałuję ani wydanych pieniędzy ani czasu który poświęciłem na te konferencje.

Gutek

ql, trzymam kciuki, zdziwilbym sie jakby Ciebie nie wzieli :) no i jak bedziesz juz cos wiedzial, dawaj znaka to sie zapisze na konf ;)

orientman

Właśnie się zapisałem. Nawet jeśli to nie 1-sza liga, to nie mam daleko i nie jest drogo. Trzymam kciuki za CFP.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również