fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: 4Developers 2013


06.02.2013

12 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji dla programistów: 4Developers. Na żadnej z poprzednich nie miałem okazji być, i szczerze mówiąc nie bardzo się nawet orientowałem “co to”. Ale ze strony wynika, że można się spodziewać interesującego wydarzenia.

Do 13 marca można zgłaszać propozycje prelegentów: Call For Papers (nawigacja na stronie jest, lekko to ujmując, “taka se” – jeśli sama się nie “przeskroluje” w dół to trzeba to zrobić ręcznie). Tzn informacji trzeba dostarczyć dość sporo, więc zgłosić można raczej tylko siebie;).

Skala przedsięwzięcia i planowana liczba uczestników (max 50 osób na jednej ścieżce) wydaje mi się odpowiednia do mojego aktualnego prelegenckiego warsztatu. Czas więc noworoczne pseudo-postanowienie w życie wprowadzić. Sam próbuję szczęścia i zgłosiłem się z zamiarem poopowiadania o testach jednostkowych w .NET. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może się tam spotkamy?

Czy ktoś się wybiera? Albo był w latach ubiegłych i podzieli się wrażeniami?

0 0 votes
Article Rating
7 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
leszcz
leszcz
11 years ago

Ja się wybieram, jeśli przejdę przez CFP. Jeśli nie, to raczej się nie wybiorę. Byłem na 4D jak było w Krakowie, wtedy próbowało być alternatywą dla C2C, na czym moim zdaniem poległo. Ja ogólnie jestem mocno sceptyczny do tegorocznego pomysłu z ilością ścieżek, ale cóż, zobaczymy. Powodzenia na CFP.

Wojtek(szogun1987)
11 years ago

Wybieram się jako słuchacz. Jak dotąd opuściłem tylko zeszłoroczną edycję i nie żałuję ani wydanych pieniędzy ani czasu który poświęciłem na te konferencje.

Gutek
11 years ago

ql, trzymam kciuki, zdziwilbym sie jakby Ciebie nie wzieli :) no i jak bedziesz juz cos wiedzial, dawaj znaka to sie zapisze na konf ;)

orientman
11 years ago

Właśnie się zapisałem. Nawet jeśli to nie 1-sza liga, to nie mam daleko i nie jest drogo. Trzymam kciuki za CFP.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również