JetBrains vs Majowie, czyli 75% zniżki na znakomity soft!

15

Post pisany na szybko, bo i czas się tutaj bardzo liczy: z okazji jutrzejszego końca świata JetBrains ogłosiło mega-świetną promocję! Jeszcze przez niecałą dobę możecie mieć wszystkie ich produkty w niesamowitej cenie obniżonej o 75%! I coś dla .NET (ReSharper, dotTrace, dotCover), i dla Javy, i dla PHP, i dla Pythona, i dla Ruby, i dla web, nawet dla Objective-C! To lepsze niż Lidlowy czy Biedronkowy daily-deal.

Firma ta znana jest z tego, że nie wypuszcza bubli. Ich oprogramowanie to majstersztyk pozwalający nam, programistom, być lepszym w naszym fachu. Dlatego nie ma co zwlekać, santa klaus w tym roku przytoczył się wcześniej!

Szczegóły oferty: http://www.jetbrains.com/specials/index.jsp. Bierzcie póki gorące (albo póki im serwery nie padną:) ).

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

15 Comments

 1. Ja biorę Ideę :-) Tylko nie wiem czy się uda, bo na razie ich strona w zasadzie nie działa.

 2. No i bum :
  We're thrilled that you've come all the way here to buy our products! Thank you!

  However, we did not expect the load on our servers would be this high. We are working hard right now to fix the problem.

  Please be patient and come back in a couple of hours.
  There's still time…

  -The JetBrains Team

 3. Czy ta licencja jest na zawsze, czy tylko na 1 rok (w przypadku resharpera)?

 4. Co do "personal":
  "Personal license" to nie to samo co "for personal use only". "Personal" oznacza że to oferta dla pojedynczych osób, a nie firm. Licencja "personal" różni się od "corporate" (czy jak się to w jetbrains nazywa) tym, że jak firma kupuje pracownikowi licencję personal to ON jest właścicielem, nie firma, nawet po zmianie pracodawcy. Produkt z taką licencją można normalnie wykorzystywać do celów zarobkowych, także pracując w firmie trzeciej. Akurat ten temat bezpośrednio z jetbrains kiedyś porządnie przemailowałem jak dali mi licencję personal NotForResale. Więc nie ma tu żadnego haczyka typu "kup za 25% ceny i schowaj do szuflady".

  A co do czasu obowiązywania licencji:
  Nic mi nie wiadomo o licencji "na rok" na R#, nie wiem skąd takie informacje. Kupujesz licencję i masz produkt na zawsze. Z zastrzeżeniem, że kupujesz konkretną wersję produktu, więc jak kupisz R# w wersji 7 to niekoniecznie załapiesz się na upgrade do wersji 8.

  • Piotr Tokarski on

   faktura za licencję personal została wystawiona na firmę czy na osobę fizyczną ?

 5. Dzięki za wyjaśnienie. A wiadomo już coś o wersji 8,albo o planach kiedy może się pojawić?

 6. z jetbrains dziala to tak:

  posiadajac licencje, posiadasz prawo aktualizacji. Stad tez pisza "roczna licencja aktualizacji". Co to oznacza? to ze w ciagu roku niezaleznie ile wersji programu by wyszlo, mozesz je sobie aktualizowac do woli i Twoj kod bedzie dzialal z nowsza wersja oprogramowania. Przyklad: kupilem WebStorm w wersji 3, a aktualnie pracuje na wersji 5 i nic za to placic nie musialem.

  co prawda, po roku jezeli nie wykupisz aktualizacji (czyli opcja uprgrade czy jakos tak), to tracisz mozliwosc aktualizowania softu do nowszej wersji (major) aplikacji. bedziesz musial ponownie ja sobie kupic jak wyjdzie.

  stad tez informacje na przyklad ze jezeli kupiles R# po danej dacie, to masz darmo uprgrade do kolejnej wersji R#.

 7. Piotr,
  Chyba nie ma możliwości kupienia licencji personal na firmę, kojarzy mi się że gdzieś widziałem zapis ze storny JB że to łamie warunki licencji.