fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Video z DevDay 2012 online!


13.12.2012

Wszyscy wiecie o DevDay, prawda? Jakie to było niesamowite wydarzenie, mające miejsce w Krakowie 5 października 2012. Sam o tym pisałem, zachęcając do uczestnictwa, a potem w nim niestety nie uczestnicząc:). Od wczoraj my, biedne dusze, które tam być nie mogły, mamy możliwość choć częściowego nadrobienia strat: organizatorzy udostępnili nagrania video z sesji! Póki co obejrzałem jedno nagranie (Hanselman po prostu rulzzzz) i jestem zszokowany profesjonalizmem nawet w tym aspekcie darmowej konferencji. Spodziewałem się bardziej amatorskiego dev-porn kręconego telefonem trzęsącą się ręką jednego czy drugiego ochotnika, a tu dostajemy normalnie poziom NDC/Oredev jak nic!

Ale "without further ado" (by mądrze zabrzmieć) – linki:

Let’s watch Baywatch, jak to mawiała frankfurterka w przygodówce z 1997. Organizatorom dzięki, a nam wszystkim: miłego seansu.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Paweł
Paweł

Dzięki!

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również