Video z DevDay 2012 online!

1

Wszyscy wiecie o DevDay, prawda? Jakie to było niesamowite wydarzenie, mające miejsce w Krakowie 5 października 2012. Sam o tym pisałem, zachęcając do uczestnictwa, a potem w nim niestety nie uczestnicząc:). Od wczoraj my, biedne dusze, które tam być nie mogły, mamy możliwość choć częściowego nadrobienia strat: organizatorzy udostępnili nagrania video z sesji! Póki co obejrzałem jedno nagranie (Hanselman po prostu rulzzzz) i jestem zszokowany profesjonalizmem nawet w tym aspekcie darmowej konferencji. Spodziewałem się bardziej amatorskiego dev-porn kręconego telefonem trzęsącą się ręką jednego czy drugiego ochotnika, a tu dostajemy normalnie poziom NDC/Oredev jak nic!

Ale "without further ado" (by mądrze zabrzmieć) – linki:

Let’s watch Baywatch, jak to mawiała frankfurterka w przygodówce z 1997. Organizatorom dzięki, a nam wszystkim: miłego seansu.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

1 Comment