fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Codingtv.pl – videoblog o programowaniu


23.02.2011

Dzisiaj miała miejsce premiera pierwszego odcinka programistycznego videobloga codingtv.pl. Łukasz Gąsior i Andrzej Kowal zamierzają poprowadzić swoich widzów przez deweloperską drogę "od kołyski do mundurka", czyli od zebrania wymagań systemu do jego zakończonej implementacji. Za swój cel obrali implementację platformy do prowadzenia bloga.

Zapowiada się ciekawie i liczę, że każdy programista .NET będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie. Polecam i zapraszam: codingtv.pl.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Pawel Klimczyk

No, procent, za tego posta duuuzy PLUS ++++

:)

procent

@Pawel Klimczyk:
Hoho, a dlaczego aż tak? Trzy plusy i w mordę czy jak?:)

Tiesto

Brawo, wreszcie na polskim rynku mamy taka produkcje, gratulacje;)

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również