fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

NHibernate Deep Dive – przykłady kodu


07.02.2011

Kilka dni temu Szymon Pobiega opublikował na Githubie bardzo ciekawy projekcik: NHibernate-Deep-Dive. I nie pochwalił się na swoim blogu, więc ja pochwalę go tu za niego:).

Projekt zawiera kilkadziesiąt testów pokazujących w praktyce działanie takich aspektów NHibernate jak 2nd level cache, dziedziczenie, concurrency etc… Zdecydowanie polecam zapoznanie się z kodem, a najlepiej śledzenie jego rozwoju.

Szymon, dobra robota!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Artur
Artur

Super. Uwielbiam takie przykłady.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również