fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Darmowy półroczny kurs C#


24.11.2010

W imieniu portalu VirtualStudy.pl zapraszam Was na półroczny kurs C# (a właściwie .NET) online. Niezależnie od tego czy już umiesz programować czy dopiero chcesz się nauczyć – na pewno warto skorzystać z okazji. Wcześniej takiej nie było, i pewnie nieprędko się powtórzy. Tym bardziej że prowadzący to naprawdę łebskie ziomy i zdecydowanie można się od nich wiele nauczyć:).

Moim zdaniem świetna inicjatywa.

Po tematy spotkań, terminy i wszelkie inne przydane informacje odsyłam na stronę VirtualStudy.pl.

A dla złaknionych papierowych zaświadczeń/dyplomów/innej makulatury do powieszenia na ścianie dodatkowa zachęta: po kursie można zdobyć certyfikat!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również