fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Jestem gołębiem – kolejny przestój w blogowaniu?


14.08.2010

Nienawidzę gołębi – fajdają, hałasują i nic innego poza tym nie robią. Dlatego też dość głupio się czuję zachowując się jak jeden z nich. Przez ostatni tydzień (i co najmniej jeden przyszły) z samego rana wybywałem ze swoją Joanną na miasto, aby do naszego gniazda przywlec coraz to nowe rzeczy. A to glazura, a to panele, a to farby, a to światełka… gołębie jak nic. I o ile samo to zajęcie jest dużo przyjemniejsze niż się początkowo spodziewałem, to jednak jego czasochłonność jest wprost przerażająca. Nie pozostaje siły na nic – ani pracę, ani blogowanie… mało tego, przez te ostatnie dni siedziałem przy komputerze najmniej od dobrych kilku lat. Jedyne na co się zdobywam to aktualizacja listy uczestników mojego konkursu, którego popularność trochę mnie szczerze mówiąc przeraża.

Wszystko “się zbiera” na przyszłość. Mam braki zarówno w pracy, jak i na blogu. Nie udaje mi się również na bieżąco śledzić poczynań śmiałków zgłoszonych do konkursu. Ale cóż, kwestia priorytetów. Jak się już człowiek na 30 lat zadłuża, to chce aby efekt owego zadłużenia miał jakieś sensowne rency i nogi :).

Tak więc w wakacyjnym czasie zachęcam do zapoznawania się z projektami konkursowymi, a ja tymczasem gniazdo plotę;). Ale… I’ll be back, mam nadzieję że w przeciągu 1-1,5 tygodnia.

Ghrr, ghrr,

Procent the Pigeon

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
(Wojtek)szogun1987
(Wojtek)szogun1987

Rozumiemy ;-]

Na gołębie polecam wiatrówkę ;-]

szmergiell

Jak to na samym końcu napisałeś: priorytety, priorytety :) W sumie to lepiej mieć ładnie chatkę urządzoną, aniżeli pomieszkiwać tylko częściowo rozpakowanym… ale pocieszę Cię. Jeszcze trochę czasu minie, zanim wszystko sobie poukładasz (w domu, oczywiście), bo z tego co zrozumiałem, to glazurę, panele, farby i świecidełka kiedyś też trzeba zrobić.. niekoniecznie pewnie to będziesz Ty, ale zapewne sporo czasu to wszystko i tak zajmie (dobry kolega od kilku miesięcy załatwiał sobie fachowców — niby w końcu mu się udało :P). Więc ja biorę poprawkę na Twoje blogowanie, że to nie będzie jedynie tydzień bądź półtora :) Obym się miło… Read more »

Michał Franc

30 lat zadłużenia … not o już masz kotwicę ….

Soltys (MrRandom)

Dziś koniec z nowymi kandydatami do DSP.

Efekt? -> Mniej postów na Twitterze?

Trzymaj się.

Pozdrawiam.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również