fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Trochę autousprawiedliwiającej prywaty


17.05.2010

Najdszedł czas wiekopomny, trudny i aktywnościami różnymi wypełniony. Zgodnie z zapowiedzią z posta opublikowanego na przełomie lat (link), z Joanną pod pachą wyruszam w drogę powrotną z Warszawy do Białegostoku, na stałe. Wiąże się z tym wiele zamieszania. Najmniejszy jego czynnik to przewiezienie wszystkich gratów, które nagromadziły się przez lata koczowania w stolicy. A największy – zakup nowego własnego gniazda, poprzedzony oczywiście zadłużeniem się na większą część życia (ale perspektywa…).

Wszystko to powoduje, że wymiar czasu zdaje się kurczyć. I niestety ma to również wpływ między innymi na moją blogową aktywność. Przez kolejne kilka tygodni nowe posty pojawiać będą się raczej sporadycznie. O takiej częstotliwości publikacji jak przez ostatni kwartał (średnio nowy post co drugi dzień) będę mógł co najwyżej pomarzyć.

Cele są dwa: wynieść się stąd do końca czerwca, a we własnym “lokalu” osiąść na jesień. Czy się uda? Oczywiście że tak. Zatem życząc sobie powodzenia w projektowaniu świetlanej przyszłości kończę niniejsze oświadczenie z nadzieją, że powyższe usprawiedliwienie zdejmie z mych barków wyrzut sumienia szepczący dośc regularnie: “już od X dni nic nowego nie napisałeś!”.

Yo!

0 0 votes
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MiK
MiK
13 years ago

Czekamy…Witamy w stolicy Podlasia!!!!!!

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również