fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Trochę autousprawiedliwiającej prywaty


17.05.2010

Najdszedł czas wiekopomny, trudny i aktywnościami różnymi wypełniony. Zgodnie z zapowiedzią z posta opublikowanego na przełomie lat (link), z Joanną pod pachą wyruszam w drogę powrotną z Warszawy do Białegostoku, na stałe. Wiąże się z tym wiele zamieszania. Najmniejszy jego czynnik to przewiezienie wszystkich gratów, które nagromadziły się przez lata koczowania w stolicy. A największy – zakup nowego własnego gniazda, poprzedzony oczywiście zadłużeniem się na większą część życia (ale perspektywa…).

Wszystko to powoduje, że wymiar czasu zdaje się kurczyć. I niestety ma to również wpływ między innymi na moją blogową aktywność. Przez kolejne kilka tygodni nowe posty pojawiać będą się raczej sporadycznie. O takiej częstotliwości publikacji jak przez ostatni kwartał (średnio nowy post co drugi dzień) będę mógł co najwyżej pomarzyć.

Cele są dwa: wynieść się stąd do końca czerwca, a we własnym “lokalu” osiąść na jesień. Czy się uda? Oczywiście że tak. Zatem życząc sobie powodzenia w projektowaniu świetlanej przyszłości kończę niniejsze oświadczenie z nadzieją, że powyższe usprawiedliwienie zdejmie z mych barków wyrzut sumienia szepczący dośc regularnie: “już od X dni nic nowego nie napisałeś!”.

Yo!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
MiK
MiK

Czekamy…Witamy w stolicy Podlasia!!!!!!

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również