fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Update bloga


18.04.2010

Zrobiłem właśnie zapowiadany update BlogEngine do wersji 1.6. Powinno to (zgodnie z obietnicami autorów) naprawić zgłaszane problemy z niewysyłaniem maili o nowych komentarzach. Nie powinno z kolei nic zepsuć, ale… Jeśli zauważycie jakieś błędy, czy to z wyglądem, czy wyświetlaniem, czy komentowaniem, czy mailami, czy RSSem to proszę o kontakt. Dzięki i mam nadzieję że wszystko działa jak trzeba:).


EDIT (19-04-2009, 12:40): nie działał formularz kontaktowy – już działa. Także jeśli ktoś wysyłał uwagi od niedzieli do teraz to niestety ich nie dostałem (BlogEngine naprawdę zaczyna mnie irytować.. do wysłania wiadomości konieczne było uzupełnienie pola z załącznikiem – u mnie ukryte – inaczej po prostu nic się nie działo! ani komunikatu, ani maila, ani NIC!! suxxx… zakomentowanie tego durnego ifa pomogło). Proszę o powtórkę:).


EDIT 2 (19-04-2009, 22:48): to nie powinno być tak trudne, a jednak… zupełnie nie działały komentarze, teraz już jest ok. Zarówno dodawanie, jak i wysyłanie powiadomień. Tak się zastanawiam czy nie jest to przypadkiem najwyższy czas na przesiadkę na WordPressa…?

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również