fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Wkrocz na drogę do sukcesu – zarejestruj się na Imagine Cup 2010!


21.09.2009

Sam się dziwię, że potrafię “skomponować”, opublikować i autentycznie szczerze PODPISAĆ SIĘ pod tak ohydnie marketingowym tekstem. Ale… cóż, taka prawda. Nie jestem chyba w stanie wystarczająco dosadnie napisać jak bardzo zachęcam studentów do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Sam z pewnością nie byłbym tu gdzie jestem teraz, gdybym kiedyś olał istnienie niesamowitych okazji, jakie daje konkurs Imagine Cup. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że decyzja o moim pierwszym starcie była najważniejszą (sic!) w mojej całej zawodowej karierze.

O konkursie pisałem już dwukrotnie (tutaj dlaczego warto w nim startować, a tutaj zrelacjonowałem ostatnie polskie finały).

W ciągu ostatnich pięciu lat uczestniczyłem w IC trzykrotnie – dwa razy jako uczestnik i raz jako widz. I za każdym razem było super. Dlatego, drogi studencie, łap okazję póki czas! Nie odkładaj tego na następny rok, nie wykręcaj się ciężką sesją i natłokiem zajęć. To jest po prostu ważniejsze niż studia i imprezy.

Zdecydowanym życzę powodzenia – z zainteresowaniem będę obserwował efekt waszej ciężkiej pracy na kolejnych finałach!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Wojtek
Wojtek

Po przeczytaniu tego posta zapisalem sie na IC :)

Pozdrawiam
Wojtek

procent

…i w tym momencie okazało sie, że warto bylo napisac tego posta:) powodzenia

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również