Ubezpieczeniowe sko_dev_jarzenie

0

Niedawno jakiś bezczelny cham, bastardo z piekła rodem, “żeb jego dzieci parchy mieli”, wgniótł i porysował nam samochód po czym zbiegł. Zgłosiłem szkodę do swojego ubezpieczyciela i po całym wywiadzie na koniec pada pytanie: “czy chciałby pan otrzymać potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia również mailem?”. Oczywiście chciałem. Podałem swoją skrzynkę (gmail), na co usłyszałem: “a nie ma pan innego adresu? mamy problemy z dostarczaniem maili na ten serwer, coś z konfiguracją”. WTF??

No i skojarzenie… to tak jakby raz na zawsze usunąć z BCL atrybut CLSCompliant, zapomnieć o jego istnieniu i przeznaczeniu oraz jako dobrą praktykę tworzenia klas w C# podawać:

  1:  public class IncompatibleClass
  2:  {
  3:  	public int someField;
  4:  	public int SomeField;
  5:  }

P.S. Potwierdzenia mailem nie dostałem:).

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

Comments are closed.