Ikonki Tortoise SVN w Total Commander

2

Czy jest ktoś kto nie zna/nie używa Total Commandera? Nie? Tak myślałem. A czy jest ktoś, kto po moim pięknym kazaniu nie używa Tortoise SVN? Też nie, gut.

Przykro mi było, gdy korzystanie z tych dwóch cudnych kawałów softu nie dawało takiego komfortu jakiego bym oczekiwał, a to za sprawą braku wyświetlania ikonek Tortoise w Commanderze. O ileż lepiej i bardziej funkcjonalnie przedstawiał się widok katalogu w zwykłym Windows Explorerze:

Okazało się jednak, że to po części moja własna wina. Z pewnych powodów byłem bardzo przyzwyczajony do Windows Commander w wersji 5.0 i tam faktycznie nic się nie dało z tym zrobić. Wystarczyło jednak wykonać upgrade do Total Commander 7, zaznaczyć jedną opcję…

…i cieszyć oczy wspaniałą symbiozą TC+SVN!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

2 Comments

  1. Tego szukałem. Super. Niby banalny trick, a jednak bardzo ułatwiający pracę.