fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

Drimkomtru


07.07.2008

Ostatnimi czasy na blogu cichosza, bynajmniej nie dlatego że piekło pochłonęło Miłosza. Czy kogokolwiek tam innego. Po prostu dążenia do Wielkiego Spełnienia nabrały prędkości, aby tydzień temu osiągnąć kulminację. A jako że na całe zdarzenie składały się lata marzeń, miesiące pracy, tygodnie poszukiwań i dnie różnorakich spraw załatwiania – napisać gdzieś o tym muszę. No i piszę tu, w swoim sekretnym wilgotnym cichym kącie, którego już nikt nie czyta (mam nadzieję że jak najwięcej osób przeniosło sie na zine:) ). Wiocha wiochą, ale wielokrotnie różni ludzie na różnych blogach chwalą się swoimi dzidziami. W nurt ten się włączę.

OC w ogóle B (o co w ogóle biega)? Okazuje się, że do szczęścia wcale tak dużo mi nie potrzeba. Bez zbędnego dalszego wody lania przedstawiam nowego mojego i mojej J najlepszego, krwistoczerwonego, niepokornego przyjaciela. W dwóch, nieco przez nasze osoby splugawionych, odsłonach.

Oł jea. Tym samym grono zainteresowanych spodziewać się może stopniowego powrotu do dość wysokiej częstotliwości rodzenia przez mój ukontentowany umysł coraz to nowych postów z tematyki, dla której powstał ów blog. Howgh!

0 0 votes
Article Rating
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gutek
Gutek
15 years ago

hehe :) i to jakie zdjecie w jakij okolicy :) sliczne :)

Gutek

Gutek
Gutek
15 years ago

No… tutaj wiecej zdjec bestii :)

http://picasaweb.google.pl/jakub.gutkowski/NewCar

Procent
15 years ago

Dzieki za foty. Ale żeby mnie zaraz bestią tytułować… ;)

aristo
15 years ago

Ehhh, Juz oczy zaczely mi lzawic, ze w takich pieknych okolicach mieszkasz, a tu nagle nowe zdjecia samochodu… w betonowych okolicach :-(

Pozdrawiam
Mariusz

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również