fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

[Ogłoszenie] zine.net.pl nowym domem mym


06.06.2008

Rodacy! Niniejszym ogłasza się, iż przedstawiona poniżej lista zmian obowiązywać zaczyna od zaraz:

1) Nadchodzące posty swoje będę umieszczał w dwóch miejscach: tutaj, jak do tej pory, oraz na moim nowym blogu http://zine.net.pl/blogs/procent/.
2) Blog dotychczasowy przestaje być miejscem kontaktu z czytelnikami i społecznością. Nowe wpisy pojawią się, jednak w trybie “read-only” – nie będzie ich tu można ani oceniać, ani komentować.
3) Wszelkie oceny, dyskusje i spostrzeżenia są bardziej niż mile widziane na nowym blogu zine’owym.
4) Ta informacja dotyczy wpisów z kategorii PRO; wypociny innej maści (vide relacja z Metalliki) prawdopodobnie nie będą przeze mnie na zine umieszczane, coby śmietnika zeń nie czynić. Dlatego też, jeżeli urzeka cię mój talent literacki i nadal chcesz otrzymywać porażające spostrzeżenia na tematy nieinformatyczne ze średnią częstotliwością 1 sztuka / 4 miesiące, to niechaj w twym czytniku RSS obecny nadal będzie również stary adres.

Skąd i po co taka decyzja? W obliczu śmierci (aborcji?) ITCore w naszym kraju w dalszym ciągu mamy wielką pustą przestrzeń jeżeli chodzi o społeczność “blogerską”. Na WSS blogów nie ma, mechanizm z CodeGuru ciężko nawet zidentyfikować jako “blogi”… Tak więc pomimo tego, że ciekawych polskich blogów jest sporo, dość ciężko się w nich połapać z powodu ich “porozrzucalności” po całej sieci. Serwis zine.net.pl istnieje już od lat, jednak niestety chyba mało kto tam zaglądał. Ale teraz, dzięki szeroko rozumianej “wzmożonej inicjatywie”, ma szansę wypełnić wspomnianą lukę i zatętnić prawdziwym życiem.

Jeżeli zatem znajdujesz moje wpisy interesującymi, to podąż za mną i poznaj inne, nie mniej wartościowe blogi! Do przeczytania na zine.net.pl!

P.S. Mimo najszczerszych chęci nie potrafię zachęcać do różnych czynności równie przekonująco jak Steve Ballmer :).

Comments are closed.

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również