fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Początek


26.02.2008

Witam na moim blogu.

W niniejsze miejsce mam zamiar pompować swoje spostrzeżenia i relacje ze zmagań z technologiami MS, z którymi stykam się w życiu codziennym jako programista .NET. Dla siebie – jako notatki na przyszłość. I dla innych – jako porady uzupełniające moją działalność na portalu CodeGuru. Od tego – kategoria PRO.

Zapewne okazjonalnie wrzucę coś “z zupełnie innej beczki”. Ani dla siebie, ani dla innych. Taki sobie SPAM w kategorii PRIV.

Jak widać blog jest prowadzony po polsku. Po namyśle zdecydowałem się na takie rozwiązanie ze względu na masę blogów angielskich o tej tematyce.

Zachęcam do wszelkich komentarzy i dyskusji. Miłego czytania.

HOWGH!

P.S. Blog był początkowo na BlogEngine.NET. Nie polecam! WordPress rulz!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
jj
jj

W końcu sensowny blog w bezkresnym polu nijakich, szarych i czarno-białych do cna blogów :)

Procent
Procent

Olaboga, JJ, "aż mnie łzy wzruszenia zalały oczy" ;) (cytat z Franciszka Maurera)

Maciek

Witam,
Opublikowałem dziś na moim blogu listę polskich blogów dot. technologii .NET. Znajduje się tam link m.in. do Twojego bloga.
Zapraszam do lektury posta: "Blog C# .NET (czyli mój mini przewodnik po polskich blogach poświęconych C# i .NET)” : http://maciej-progtech.blogspot.com/2009/07/blog-c-net-czyli-moj-mini-przewodnik-po.html .
Gdybyś miał coś ciekawego do dodania, zapraszam do zostawienia komentarza.
Pozdrawiam,
Maciek

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również