fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
Home /

CQRS Pragmatycznie – ebook

Mam dla Ciebie darmowy ebook zatytułowany “CQRS Pragmatycznie“.

Opinia Czytelnika:

Pozamiatałeś tym pdfem. Jestem na etapie powrotu do .NET’a po paru latach i rozkminiania całego zagadnienia CQRS w kontekście przerośniętego systemu, do którego wszedłem.
I mam wrażenie, że te 15 minut spędzone na lekturze tego dzieła dało mi to coś, czego mi brakowało w zrozumieniu tego zagadnienia.
Marcin Błaszyk

cqrs-pragmatycznie

 

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit