fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: Całodniowy darmowy kurs ASP.NET z Hanselmanem


13.02.2013

19 lutego roku bieżącego będzie okazja do dłuższego posłuchania dwóch asp-ziomów dzielących się swą, niewątpliwie wartą poznania, wiedzą. Wystarczy podłączenie do internetu, trochę chęci… no i 9 godzin czasu:). Na randewu zapraszają Scott Hanselman i Jon Galloway.

Poopowiadają i o WebForms (ble), i o MVC, i o WebAPI, i o jQuery, i o SignalR, i o Entity Framework, i o VS2012, i o IE, i o Azure… Może być ciekawie.

A wszystko w ramach Microsoft Virtual Academy, które to przedsięwzięcie do tej pory całkowicie ignorowałem, ale może warto się nim bliżej zainteresować.

Zarejestrować się można na stronie wydarzenia, po więcej szczegółów odsyłam także tamże: Building Web Apps with ASP.NET Jump Start.

Ja osobiście na pewno całości nie będę śledził, ale jeśli materiały zostaną w internecie do obejrzenia później to prawdopodobnie jakieś kawałki sobie pooglądam.

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
trackback

[…] Ćwiczenia z LINQ – http://linqkoans.codeplex.com11. Darmowy kurs ASP.NET z Hanselmanem – http://www.maciejaniserowicz.com/2013/02/13/wednewsday-calodniowy-darmowy-kurs-asp-net-z-hanselmanem…Zapraszam do komentowania i dodawania kolejnych ciekawych newsów w […]

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również