fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

Wednewsday: Całodniowy darmowy kurs ASP.NET z Hanselmanem


13.02.2013

19 lutego roku bieżącego będzie okazja do dłuższego posłuchania dwóch asp-ziomów dzielących się swą, niewątpliwie wartą poznania, wiedzą. Wystarczy podłączenie do internetu, trochę chęci… no i 9 godzin czasu:). Na randewu zapraszają Scott Hanselman i Jon Galloway.

Poopowiadają i o WebForms (ble), i o MVC, i o WebAPI, i o jQuery, i o SignalR, i o Entity Framework, i o VS2012, i o IE, i o Azure… Może być ciekawie.

A wszystko w ramach Microsoft Virtual Academy, które to przedsięwzięcie do tej pory całkowicie ignorowałem, ale może warto się nim bliżej zainteresować.

Zarejestrować się można na stronie wydarzenia, po więcej szczegółów odsyłam także tamże: Building Web Apps with ASP.NET Jump Start.

Ja osobiście na pewno całości nie będę śledził, ale jeśli materiały zostaną w internecie do obejrzenia później to prawdopodobnie jakieś kawałki sobie pooglądam.

0 0 votes
Article Rating
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Ćwiczenia z LINQ – http://linqkoans.codeplex.com11. Darmowy kurs ASP.NET z Hanselmanem – http://www.maciejaniserowicz.com/2013/02/13/wednewsday-calodniowy-darmowy-kurs-asp-net-z-hanselmanem…Zapraszam do komentowania i dodawania kolejnych ciekawych newsów w […]

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Książka

Zobacz również