fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
< 1 minut

DevTalk#35 – O Snapchat z Andrzejem Krzywdą


23.05.2016

Andrzej KrzywdaW 35. odsłonie robimy chwilową przerwę od tech-twardych, tech-mięsnych tech-odcinków. Zamiast tego: ponowny (i ostatni na jakiś czas)… SNAPATAK!!

Nie ma co się rozpisywać, po prostu… wraz z Andrzejem Krzywdą ponownie dzielimy się naszą pasją do Snapchata i po raz kolejny namawiamy także Ciebie: Dorosłego Tech-Człowieka, do wejścia w ten fajny świat.

Używasz Snapa? Posłuchaj, dowiesz się ciekawych rzeczy. Nie używasz? Posłuchaj, a zaczniesz.

Hej ho, PLAY!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:

Linki:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Michał

Noo dobra ;) Przekonaliście mnie:
migellal
Postaram się wymyślić jakiś fajny kontent ;)

Karste
Karste

Snapchat odblokowuje chęć publikowania na youtube bo człowiek zdaje sobie sprawę, że może jednak chciałby powiedzieć coś więcej niż formuła snapchata pozwala. Też zaczynam odczuwać taką potrzebę :)

Przemek
Przemek

Szkoda, że nie ma oficjalnego klienta snapchata na WP a ludzie korzystający z nieoficjalnych klientów są banowani… Dziwna polityka.

nrm

Polityka nie jest dziwna. Raz, nie ma sensu robić apki dla mniej niż 1%, dwa, nie mogą pozwolić na dowolne korzystanie przez zew. aplikacje.

paszosky
paszosky

Co do niekojarzenia ludzi po nazwach snapchatowych. Istnieje możliwość edytowania nazw kontaktów. Przytrzymujemy dany kontakt, pojawia się “profilówka”, potem klikamy ikonkę ustawień i jest opcja zmiany nazwy dla danego kontaktu.

trackback

[…] DevTalk#35 – O Snapchat z Andrzejem Krzywdą PROGRAMOWANIE […]

trackback

[…] DevTalk#35 – O Snapchat z Andrzejem Krzywdą […]

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również