fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
2 minut

DevTalk#44 – O produktywności z Michałem Śliwińskim


21.11.2016

Michał ŚliwińskiOdcinek 44. to chwilowy oddech od kodowania i technologii. Zamiast tego garść uniwersalnej wiedzy przydatnej KAŻDEMU człowiekowi. A może programistom: w szczególności?

Mam przyjemność przedstawić Michała Śliwińskiego jako naszego dzisiejszego gościa. Michał jest twórcą i CEO produktu Nozbe, czyli aplikacji do zarządzania zadaniami, czasem i… sobą. Na Twitterze: @MSliwinski.

Akcja: BLOGvember! Post nr 16.
W listopadzie w każdy roboczy poranek na devstyle.pl znajdziesz nowy, świeżutki tekst. W sam raz do porannej kawy na dobry początek dnia.
Miłej lektury i do przeczytania jutro! :)

Łatwo domyślić się, o czym rozmawiamy. O produktywności oczywiście! Z odcinka dowiesz się dlaczego warto zainteresować się tym tematem i dlaczego ta potrzeba nie zniknie. Rozmawiamy także o pomocnych rytuałach porannych i wieczornych oraz godzeniu wielu obowiązków z rodzinną codziennością. Nie zabraknie praktycznych porad, wskazówek i “best practices”.

Do dzieła: PLAY!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:

Linki:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie DEVSTYLE spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP: 5423453088 (dawniej Maciej Aniserowicz prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, NIP 5422824401). Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
OHDEV

Fajny odcinek!!!
Odnośnie portali społecznościowych, stosowałem block site do Chroma, który w godzinach od 8:00 do 18:00 przekierowywał mnie do dotnetblogs i to zajebiście działało. Niestety, jakiś czas temu, wyłączyłem tą wtyczkę i ten odcinek uzmysłowił mi, że warto znowu to cudo przywrócić do życia.
No i jak mantrę powtarzam: “Najlepszym lekarstwem na senność jest sen”.

fortySeven
fortySeven

Gdzie mogę poczytać więcej o profilach na maca, o których Michał wspomina około ~22 minuty?
Czy to po prostu profile użytkowników z odpowiednio poblokowanymi funkcjami, czy coś bardziej zaawansowanego?

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również