devstyle.pl | Szkolenia otwarte

Maciej Aniserowicz

Szkolenia otwarte

devstyle

Od programisty dla programistów

unit testing

wzorce/SOLID

mikroserwisy

Continuous Delivery


Maciej Aniserowicz

Prowadzący

MACIEJ ANISEROWICZ

devstyle.pl / DevTalk.pl


DATA: ustalimy razem!

MIASTO: ustalimy razem!

Razem zrobimy tak, aby było... dobrze!

Wybrane opinie Uczestników

"Bardzo merytorycznie, trener nie skupia się na teorii ale przekazuje to co nauczył się przez lata i zwraca uwagę na czym powinno się skupić a jakie elementy z teorii nie są tak istotne."

"Nieformalny język - pozwala sądzić, że mamy do czynienia ze swoim 'ziomkiem', a nie profesorem uniwersyteckim, co powoduje wzrost poziomu zaufania"

"Szkolenie było dla mnie bardzo wartościowe. Mógłbym je podsumować zdaniem: a, jakbym pisał testy tak czytelne jak ten gość, to aż chciałoby mi się je później utrzymywać."

"Praktyczne podejście do tematu"

"Bardzo przydatne, dokładnie tak jak oczekiwałem."

"Szkolenie było super, coś co na pewno się przyda "w normalnym życiu" programisty. Ciekawe przykłady no i możliwość sprawdzenia tego w praktyce. Czasami tempo było dość szybkie ale aż tak bardzo to nie przeszkadzało"

"Przebieg szkolenia był bardzo dobrze zaplanowany, wszystkie części teoretyczne były ciekawie opowiedziane a po każdej części było zdanie praktyczne, które wykorzystywało te informacje i pozwoliło je zapamiętać i sprawdzić w sposób empiryczny. Materiały były bardzo dobrze przygotowane a prowadzący posiadał bardzo duża wiedzę praktyczną."

© Maciej Aniserowicz