OFERTY PRACY

Tu znajdziesz wyjątkowe oferty pracy dla programistów. Maksymalnie 3 oferty jednocześnie. Oferty inne niż wszystkie!

Wymagania odnośnie ofert umieszczanych na devstyle:

  • opis stanowiska;
  • proponowane wynagrodzenie (mogą być widełki);
  • kontakt do pracownika technicznego otwartego na rozmowy z potencjalnymi kandydatami;
  • … a nad treścią popracujemy razem.

Chcesz umieścić tutaj swoją firmę? Napisz na maciej@devstyle.pl.

Future Processing to firma słynąca z nietypowych inicjatyw, wesołych pracowników i ciekawych projektów. Nietuzinkową ekipę FP można spotkać na wielu konferencjach w roli zarówno prelegentów, jak i aktywnych widzów. FEST POCHYTANI - ich team znajdziesz w wielu miejscach związanych z polskimi dev-społecznościami.

FP od lat wspierają inicjatywy animujące polską społeczność. Angażowali się zarówno w podcast DevTalk, jak i konkurs Daj Się Poznać. Marcin stał na scenie finału DSP'16, Krzysiek opowiadał o Pair Programming w DevTalk#9, a to nie koniec! Drużyna FP silnie stawia na rozwój.

Techniczny firmowy blog FP to kopalnia wiedzy. Future DevDay - świetna coroczna konferencja FP. Deadline24 - hackaton... Ciężko znaleźć bardziej aktywną i zróżnicowaną firmę!

Future Processing należy także do konsorcjum FP Space, które podjęło się realizacji innowacyjnych projektów dla branży kosmicznej! Jak wygląda ich praca i kogo szukają do swojego zespołu, opowiadają sami.

Zobacz poniższe video:

Jesteśmy gliwicką firmą technologiczną, która została założona przez grupkę przyjaciół, a dzisiaj zatrudnia ponad 800 ludzi. Ze start-upu przerodziliśmy się w organizację realizującą złożone projekty informatyczne – od oprogramowania do analizy i akwizycji danych, aż po zaawansowane systemy obrazowania medycznego i inspekcji wizyjnej – dla klientów na całym świecie. Od 2007 roku jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Microsoftu. Tworzymy w takich technologiach jak: Microsoft SharePoint, Microsoft .NET, Microsoft Dynamics CRM, Java, PHP, C#, na platformach Mobilnych, Webowych, Desktopowych, Wbudowanych. Nie lubimy stać w miejscu – cenimy sobie możliwość rozwoju i pracę przy projektach często wymagających rozwiązań z pogranicza wielu dziedzin.

 Posiadamy własną jednostkę szkoleniową - FP Academy, dzięki której możemy zdobywać certyfikaty, uczestniczyć w szkoleniach, prowadzonych zarówno przez naszych kolegów (obecnie mamy w firmie 64 trenerów wewnętrznych), jak i szkoleniowców z zewnętrz. Zdobytą wiedzą chętnie dzielimy się z innymi np. pisząc artykuły eksperckie na naszym ogólnodostępnym blogu technicznym

Organizujemy także własne wydarzenia branżowe: konferencje Quality Excites i FDD, cykl szkoleń i warsztatów DPTO oraz maraton programistyczny Deadline24. Wiemy, że nie samą pracą żyje człowiek, więc w FP staramy się wspierać także inne, pozazawodowe pasje i zainteresowania. Razem gramy w planszówki, uprawiamy sport, regenerujemy siły w fun roomach, a w piątek integrujemy się na darmowym lunchu

W naszej siedzibie w Gliwicach znajduje się centrum rekreacyjno-sportowe, w skład którego wchodzi SPA z saunami i jacuzzi, siłownia oraz restauracja, a także punkt przedszkolny dla dzieci naszych pracowników. Chcemy zmieniać świat na lepsze dostarczając zaawansowanych technologicznie rozwiązań poprawiających komfort życia, zwiększających bezpieczeństwo mieszkańców miast, czy zapobiegających marnowaniu wody i żywności. Dlatego wciąż szukamy #FestPochytanych, którzy wspólnie z nami realizowaliby ten cel!

Brzmi dobrze? Dołącz do nas!

Security Engineer

  • Gliwice

Doświadczenie: <2 lat lub 2-5 lat lub +5 lat

 6000 – 13 000 PLN netto na fakturze lub odpowiednik na UoP

Osoba kontaktowa: Jacek Sowiński security.praca@future-processing.com

JS Developer

  • Gliwice

Doświadczenie: < 2 lat lub 2-5 lat lub +5 lat

7400 – 11 500 PLN netto na fakturze lub odpowiednik na UoP

Osoba kontaktowa: Aleksander Kasiuk akasiuk@future-processing.com

Data Engineer

  • Gliwice

Doświadczenie: 2-5 lat lub +5 lat

Osoba kontaktowa: Jarosław Ogiegło jogieglo@future-processing.com

Space Machine Learning Specialist

  • Gliwice

Doświadczenie: +5 LAT

6 000 – 12 000 netto na fakturze lub odpowiednik na UoP

Osoba kontaktowa: Jakub Nalepa jnalepa@future-processing.com

Senior Java Developer

  • Gliwice

Doświadczenie: +5 lat

7 400 - 12 700 PLN netto na fakturze lub odpowiednik na UoP

Osoba kontaktowa: Marcin Kania mkania@future-processing.com