OFERTY PRACY

Tu znajdziesz wyjątkowe oferty pracy dla programistów. Maksymalnie 3 oferty jednocześnie. Oferty inne niż wszystkie!

Wymagania odnośnie ofert umieszczanych na devstyle:

  • opis stanowiska;
  • proponowane wynagrodzenie (mogą być widełki);
  • kontakt do pracownika technicznego otwartego na rozmowy z potencjalnymi kandydatami;
  • … a nad treścią popracujemy razem.

Chcesz umieścić tutaj swoją firmę? Napisz na maciej@devstyle.pl.

Connectis_ to polska firma IT z ponad 20-letnim doświadczeniem. Na ten moment pracuje dla nas około 300-stu Specjalistów IT we wszystkich technologiach m.in. Java, C++, C#, .NET, SQL, JavaScript, Angular, Python, PHP, SAP, Ruby, Android, iOS i innych. Mamy projekty z różnych branż w całej Polsce: od IT, bankowości i energetyki po E-commerce, motoryzację i ochronę środowiska. Jesteśmy organizatorami oraz partnerami wielu organizacji programistycznych oraz wydarzeń IT. Nie szukamy bohaterów, szukamy developerów :).

Connectis_ jest rodzinną firmą z pozytywną atmosferą. Nasz back office liczy ponad 50 osób, dlatego mamy doskonałych specjalistów i narzędzia, aby zapewnić Ci najlepsze i stabilne warunki pracy. Bardzo ważne są dla nas zdrowe relacje między pracownikami, często przeradzają się one w przyjaźń i motywują do kontynuowania owocnej współpracy. Zawsze się z nami dogadasz, jesteśmy Twoim wsparciem przez trwanie całego projektu – Ty skupisz się na tym, co robisz najlepiej :)

Ty decydujesz o projektach, przy których pracujesz. Zapewniamy wsparcie, którego potrzebujesz. Zarabiasz naprawdę dobrze, bo negocjujemy w Twoim imieniu najlepszą stawkę. Ciągle się rozwijasz dzięki pracy z najnowszymi technologiami oraz obecności na najlepszych eventach IT, na które Cię wyślemy jako uczestnika lub prelegenta (mamy dedykowaną osobę do opieki nad rozwojem i wyjazdami programistów!).

Masz elastyczny czas i dowolnie wybierasz miejsce pracy, możesz też liczyć na pracę zdalną (1 dzień w tygodniu). A jeśli pracujesz z naszego software house’u, czeka Cię duża przestrzeń (1300m2!), pyszna kawa z naszej wewnętrznej kawiarni C_cafe oraz oczywiście dobra atmosfera. Dodatkowo opieka medyczna oraz dostęp do placówek sportowych w całej Polsce dla Ciebie i Twoich bliskich oraz:

Co jeszcze możemy Ci zaproponować w Connectis_? Śmiało pytaj!

Nasza firma stale się rozwija. Proces rekrutacji trwa cały rok. Oferty pracy skierowane są zarówno do Specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu i testowaniu oprogramowania, jak i studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych. Poszukujemy inżynierów oprogramowania na wszystkich poziomach doświadczenia, jak również konsulatów, kierowników projektów, architektów systemów IT czy testerów. W każdym miesiącu do naszego zespołu dołącza coraz więcej pracowników.

Zaprojektowaliśmy również pierwszy w Polsce model bezpłatnej edukacji technologicznej C_school, która przygotowuje zdolnych ludzi do rozpoczęcia pracy w branży IT. Kolejny kurs już wkrótce!

.NET Developer

  • Warszawa
  • Praca z nowymi technologiami
  • Praca w metodyce Scrum
  • Praca nad rozbudowanym systemem księgowania ERP
  • Udział w całkowitym przekształcaniu UI systemu (Angular 4/5, .NET Core)
  • Tworzenie wydajnych, stabilnych i skalowalnych rozwiązań

Wynagrodzenie: 10 000 - 15 000 /mc (B2B)

Kontakt do osoby technicznej: Mateusz Pustułka mateusz.pustulka@connectis.pl

Senior .NET Developer

  • Warszawa

Wynagrodzenie: 16 000 - 20 000 /mc (B2B)

Objectivity to firma-legenda. Organizując - z wielkim rozmachem! - konferencję WROC#, zmienili polski rynek programistycznych eventów. Będąc na tegorocznej edycji nakręciłem nawet odcinek VLOGa! Do obejrzenia tutaj: "Jak wygląda KONFERENCJA programistyczna?". <3.

Nie ograniczają się do tej formy edukacji polskich programistów. Tworzą również cykl webinarów WROC# Online. Miałem przyjemność wziąć udział w jednej odsłonie, opowiadając o testach jednostkowych: "Maciej Aniserowicz: Testy jednostkowe - Q&A [no. 5]"

Jacka Kolonko, programistę z Objectivity, możecie posłuchać w 60. odcinku mojego podcasta: "DevTalk o botach z Jackiem Kolonko".

Objectivity czynnie wspiera mój konkurs Daj Się Poznać, dwukrotnie zostając Patronem tej inicjatywy. Ich prezentację (także o botach!) z Gali Finałowej 2017 zobaczysz tutaj: [DSP'17]: Objectivity - Krótka historia o botach.

Z chłopakami przeprowadziłem też krótką rozmowę zapoznawczą: [DSP'17]: Objectivity - wywiad.

Jeśli chcesz pogadać z kimś technicznym i dowiedzieć się "jak to jest w Objectivity" to strzelaj bezpośrednio do Radka Prętczyńskiego (rpretczynski@objectivity.co.uk) - jednego z team liderów.

Radka możesz obejrzeć na video o tutaj: #ZróbCośDlaSiebie - Dlaczego uwielbiam język Java?

* Jeśli widzisz w filmie coś szczególnego, czekamy na znak od Ciebie ;)

Objectivity na rynku istnieje ponad 25 lat, z czego od ponad 10 jesteśmy związani z Wrocławiem. Jesteśmy najfajniejszym softwarehousem (co najmniej) we Wrocławiu, bo poza rozmaitymi projektami, które realizujemy, lubimy się, szanujemy i najzwyczajniej dobrze nam się razem pracuje – o tym świadczy chociażby nasza ostatnia (chociaż nie jedyna) nagroda Great Place to Work 2017 i fakt, że ponad 70% developerów znalazło się u nas za sprawą rekomendacji naszych pracowników.

Pracujemy dla zagranicznych klientów, na miarę których tworzymy rozwiązania. Nie pracujemy na open space’ach, nie obowiązuje nas żaden dresscode, ale za to obowiązuje nas spora paczka benefitów.

Chętnie porozmawiamy przy kawie czy herbacie o tym, jak się z nami pracuje :).

A kilka projektów, które ostatnio realizujemy, wygląda mniej więcej tak:

Projekt 1: Java 8, Spring, JPA, Angular4, PostgreSQL, Activity, BIRT, Tomcat

Projekt 2: Spring Boot, SOAP, Angular 2.0, TypeScript, Protraktor, MariaDB, Gradle

Projekt 3: Amazon Web Services, Microservices, Dropwizard, Juice, Jersey, JDBI, Cucumber, Maven

Projekt 4: Angular JS 2.0, TypeScript, Web pack, Spring Boot, Spring Security – authentication, Protractor, Velocity – templates for email notification for support, Bootstrap, Hibernate, SQL, Spring: Boot, Batch, Integration, XD; Hibernate, RabbitMQ, Apache ZooKeeper, WinSW, Flyway, TeamCity, GIT, SMB, REST/curl; Zabbix, Kibana/Elasticsearch/Logstash

Aktualnie poszukujemy ambitnych osób na stanowiska:

Technical Lead-Architect

  • głównie Wrocław + wyjazdy do zagranicznych klientów

Zadania: być blisko zespołu, blisko projektu i... blisko KODU! Tak jest, u nas architekt programuje!

Wynagrodzenie: do 16 000 brutto na UoP

JAVA Developer

Programista JAVA. Poziom: senior | mid.

Wynagrodzenie: do 13 500 brutto na UoP