fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
3 minut

DNA: Droga Nowoczesnego Architekta… wystartowała!


19.09.2019

Coś legendarnego się dzieje, i to bez kitu, przez przesady i bez kolorowania. Czasami mam tendencję do przesadnej ekscytacji, ale “that’s not the case” ;).

Jak doskonale wiesz, przygotowaliśmy Program DNA: Droga Nowoczesnego Architekta. Czegoś takiego nie było, nie ma i nie będzie. To kompleksowy plan rozwoju Twojej kariery w IT pod okiem wyśmienitych Ekspertów: Jakuba Pilimona, Łukasza Szydło i Jakuba Kubryńskiego.

Wszystkie szczegóły dotyczące DNA, lekcje DEMO i możliwość zakupu Programu znajdziesz na stronie:

== Wszystko o DNA TUTAJ ==

To jest pierwsza edycja DNA. 19 tygodni nauki (tutaj agenda), wspaniały materiał, najlepsi specjaliści, zamknięta grupa ambitnych Architektów… to tylko kilka elementów oferty.

Program wystartował w poniedziałek 16 września. Pierwsze materiały są już “konsumowane”, a feedback wbija w fotel (albo wiklinową kanapę usłaną jarmużem, jak kto woli). Jest po prostu… bardzo, bardzo dobrze!

Wtedy też otworzyliśmy też Architektoniczny Slack i na chwilę obecną… zobacz:

Już jest ponad 1000 osób. Na samym Slacku. A w sumie w Programie prawie 2000 (and counting).

Teraz dożywotni dostęp do DNA kosztuje 1599zł + VAT. Ta cena obowiązuje do 27.09, do 21:00. Potem zamykamy sklepik i skupiamy się w 100% na dostarczeniu rewelacyjnego materiału. DNA wróci dopiero w 2020 roku, na pewno w wyższej cenie.

To taka krótka informacja, żeby na devstyle.pl również został ślad, a nie tylko w socialach, na mailingu, YouTube i w reklamach.

Dołącz do nas, nie przegap rewolucji w polskim IT!

(i… tak, to jest rewolucja; w sumie całkowity przychód z DNA zbliża się już do 3mln zł, a to oznacza, że naprawdę dzieje się coś wielkieg0).

Pamiętaj, że jestem tu dla Ciebie i chętnie odpowiem na wszystkie pytania, rozwieję wątpliwości. Wystarczy napisać tu komentarz albo napisać do mnie maila.

Zapraszam serdecznie!

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Tym samym wyrażasz zgodę na otrzymanie informacji marketingowych z devstyle.pl (doh...). Powered by ConvertKit
Notify of
Marek

Zapowiada się ciekawie ;)

Szkolenie z testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również