fbpx
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
devstyle.pl - Blog dla każdego programisty
HOT / < 1 minut

DevTalk #100 – O devstyle z Maciejem Aniserowiczem


09.09.2019

Kto by się spodziewał, że pierwszy odcinek DevTalk z roku 2014 doczeka się aż tylu kontynuacji? Tak szczerze to… nie ja :). Ale bardzo się cieszę, że tak się stało.

Dzisiaj zapraszam Was na wyjątkowy, SETNY odcinek podcasta DevTalk. Z tej okazji zmieniła się nieco forma i ja przyjmuję rolę… Gościa! A rozmowę prowadzi Grzesiek Kotfis z devsession.pl.

Rozmawiamy o tylu różnych rzeczach, że nie da się ich tu wymienić :). Dzięki Grzesiek za wzięcie udziału w tym eksperymencie!

No i dzisiaj, z racji setnego odcinka, SZCZEGÓLNIE istotny jest dla mnie poniższy apel:

Czekam na Twoje gwiazdki i opinie na iTunes! To bardzo motywuje :). Dzięki!

Dzięki wielkie i… PLAY!!


Montaż odcinka: Krzysztof Śmigiel.
Ważne adresy:

Linki:


Muzyka wykorzystana w intro:
“Misuse” Kevin MacLeod (incompetech.com)
Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0
http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/

Nie przegap kolejnych postów!

Dołącz do ponad 9000 programistów w devstyle newsletter!

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem devstyle.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystam Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Maciej Aniserowicz prowadzący działalność gospodarczą w Białymstoku (15-215) przy ul. Konopnickiej 14/8, NIP 5422824401. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na devstyle.pl/RODO. Powered by ConvertKit
Notify of
Przemek
Przemek

Wszędzie ten Aniserowicz – nawet jako gość w DevTalk :) bardzo spoko pomysł

Tomek

muszę przyznać że zwróciłeś uwagę na istotną rzecz jaką jest zachowanie równowagi pomiędzy programowaniem a innymi aspektami życia. Do tej pory uważałem, głownie pod wpływem młodszych (wiekiem a nie stażem) kolegów, że robię coś nie tak przeznaczając 8 godzin dziennie na programowanie, a potem idąc poprostu na rower czy inną formę aktywności fizycznej. Wychodzi na to, że słusznie postępuję, podobnie jak przeznaczanie czasu na zwykłe domowe czynności takie jak robienie jedzenia, czy skręcanie mebli. Zapominamy o takich rzeczach a szkoda.

Leon

Świetnie się słuchało

Kurs Gita

Zaawansowany frontend

Szkolenie z Testów

Szkolenie z baz danych

Facebook

Książka

Zobacz również