Studencka braci! Widzimy się wkrótce!

2

W tym roku planowałem nie jeździć na AŻ TYLE konferencji, co w 2016. No i cały plan w p… ;).

Zaczynając swoją przygodę ze Snapchatem nie spodziewałem się, jakie to będzie miało konsekwencje. Mocno wsiąkłem w “środowiska młodzieżowe”. I bardzo mi tam dobrze! Zmarszczek jakby mniej, kolana przestały trzeszczeć…

Będąc na studiach, szukałem kogoś o -naście lat starszego. Kogoś, kto podzieli się wiedzą i doświadczeniem. Niekoniecznie technicznym – to trzeba i tak zdobyć samemu. Ale takim zawodowym, branżowym. Wtedy nie znalazłem. Teraz – sam staram się być kimś takim.

Z tego tez powodu nie mam serca odmówić tak zacnym studenckim inicjatywom jak poniżej. Nazbierało się ich kilka, więc szykuje się niezły Devstyle Tour! :)

Zawsze aktualną listę moich planowanych (i byłych) wystąpień znajdziesz na http://devstyle.pl/speaker.

Lista miast prezentuje się póki co następująco:

  • Gdańsk, już za kilka dni, 15 lutego! Na tamtejszym ITADzie poopowiadam o produktywności, czyli GMD.
  • Bielsko-Biała, również ITAD i również GMD. 17 marca. Bardzo dobrze, bo to temat idealny na takie okazje!
  • Kraków, Studencki Festiwal Informatyczny, od razu po BB: 18 marca. I ponownie GMD :). Moja ulubiona prezentacja.
  • Warszawa, WDI, 29 marca. Wielka impreza i wielka okazja do spotkania! Już po raz drugi będę budował tam swoją własną ścieżkę. Ale o tym rozpiszę się jeszcze kiedy indziej. Tak czy siak: rezerwujcie sobie ten dzień, bo będzie LE-GEN-DA-RY!!! Obiecuję.
  • Lublin, LDI, 22 kwietnia. Tamtejsze grono zażyczyło sobie coś bliżej metalu ;), więc porozmawiamy sobie o CQRS.

Nie mogę się doczekać. Benzyna w baku już mi się do ścianek przykleja, taki był zastój od ponad miesiąca. Czas dołożyć swoją cegiełkę do tej smogowej afery!

Organizujesz coś studenckiego i pasowałbym do składu prelegenckiego? Dawaj znać!
Jeszcze dla formalności, bo czasami wynikają pewne nieporozumienia… Różnymi kanałami puszczałem w świat info, że maksymalnie redukuję darmowe występy. Ale nie dotyczy to imprez akademickich! Sponsorzy niech zwrócą za wachę i zapewnią komórkę do spania i… jestem Twój!

Więc jak? Umawiajcie fryzjerów i kosmetyczki, umalujcie usteczka, zaserwujcie sobie SPA, bo nie wiadomo kogo chwyci oko kamery ;).

Do zobaczenia!

Share.

About Author

Programista, trener, prelegent, pasjonat, blogger. Autor podcasta programistycznego: DevTalk.pl. Jeden z liderów Białostockiej Grupy .NET i współorganizator konferencji Programistok. Od 2008 Microsoft MVP w kategorii .NET. Więcej informacji znajdziesz na stronie O autorze. Napisz do mnie ze strony Kontakt. Dodatkowo: Twitter, Facebook, YouTube.

2 Comments

Leave A Reply

Newsletter: devstyle weekly!
Dołącz do 1000 programistów!
  Zero spamu. Tylko ciekawe treści.
Dzięki za zaufanie!
Do przeczytania w najbliższy piątek!
Niech DEV będzie z Tobą!